کاربر گرامي لطفاً موارد زير را جهت استفاده بهينه از خدمات فروشگاه اينترنتي تهران123 به دقت ملاحظه فرماييد:

ورود کاربران به وبسايت فروشگاه اينترنتي تهران 123 وثبت سفارش ، در هر زمان به معني پذيرفتن کامل کليه شرايط و قوانين اين فروشگاه از سوي کاربر است.
لازم به ذکر است چنانچه تغييراتي در شرايط فروش محصول ايجاد گردد،متعاقبا در سايت اعلام خواهد شد و شرايط و قوانين مندرج، جايگزين کليه توافق‏‌هاي قبلي ميگردد.
كاربران هنگام سفارش كالا ملزم مي باشند اطلاعات صحيح كامل خود را در پايگاه درج کنند. بديهي است کاستي يا نادرستي اطلاعات مانع تکميل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
.
قوانين عمومي:

 • خريد کالا از فروشگاه اينترنتي تهران123 بر مبناي قوانين و آئين نامه هاي موجود در تجارت الکترونيک و با رعايت کامل تمام قوانين جمهوري اسلامي ايران و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده صورت مي پذيرد و متعاقبا کاربر نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر است. در صورتي که در قوانين مندرج، رويه‏‌ها و سرويس‏‌هاي فروشگاه تهران123 تغييراتي در آينده ايجاد شود، در همين صفحه منتشر و به روز رساني مي شود..

مشتري:

 • مشتري يا کاربر به شخصي گفته مي‌شود که با اطلاعات کاربري خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش يا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اينترنتي تهران123 اقدام کند و يا هر کاربر ميهماني که حداقل يک بار فرآيند خريد را در فروشگاه انجام داده باشد.

شرايط و قوانين استفاده از خدمات فروشگاه اينترنتي تهران123

•    خدمات و محتويات اين سايت براى استفاده شخصى و غير تجارى مشتريان عرضه شده است و مالكيت معنوي اطلاعات موجود در آن متعلق به اين فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني دارد. استفاده غيرتجاري از محتويات سايت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مايليد از اطلاعات موجود در سايت جهت مقاصد تجاري استفاده نماييد بايد از طريق پست الکترونيکي این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبي اخذ نماييد.

•    اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فني كالاهاي ارائه شده از منابع معتبر خارجي ترجمه، و يا از شركت هاي سازنده اخذ گرديده است، ممکن است اطلاعات موجود يا ارائه شده در فروشگاه اينترنتي تهران123 در مواردي غير دقيق يا داراي خطاهاي نگارشي باشد، فروشگاه اينترنتي تهران123 مسئوليتي در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت

•    فروشگاه اينترنتي تهران123 هيچ گونه مسئوليتي را در مورد کارکرد سايت که مي تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مديريت اين سايت باشند (همانند نقص اينترنت، مسائل مخابراتى، تجهيزات سخت افزاري و غيره) نمي پذيرد.

•    ارتباط فروشگاه اينترنتي تهران123 با کاربران در صورت نياز، فقط با استفاده از اطلاعاتي که کاربران در سايت درج کرده اند (همانند نشاني، تلفن و ...) و فقط از طريق ايميل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و يا شماره تماس ثبت شده فروشگاه در سايت صورت مي پذيرد
بديهيست هرگونه ارتباط ازطرق ديگر  با کاربران سايت غير قابل قبول ميباشد و در صورت اطلاع رساني کاربران محترم، پيگيري ميگردد
•    شما توافق مي‏‌کنيد که استفاده مستمر شما از سايت به معني پذيرش هرگونه تغيير است
•    فروشگاه تهران123 به اطلاعات خصوصي اشخاصى که از خدمات سايت استفاده مي‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت مي‏‌کند ومتعهد مي‏‌شود در حد توان از حريم شخصي شما دفاع کند و در اين راستا، تکنولوژي مورد نياز براي هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سايت را، توسعه دهد.

 • تنها مرجع رسمي مورد تاييد ما براي ارتباط با شما، پايگاه رسمي اين سايت يعني www.tehran123.ir است.

وب سايت تهران123 هيچگونه سايت اينترنتي با آدرسي غير از www.tehran123.ir جهت فروش ندارد کاربران جهت برقراري ارتباط، مي‏‌توانند از آدرس‌‏هاي ذکر شده در بخش ارتباط با ما  ، شماره هاي تماس مندرج در سايت و يا پشتيباني آنلاين استفاده کنند.

 • ارزش کالا يا کالاهاي سفارش داده شده طبق فهرست قيمت سايت محاسبه شده ، تنها مبلغي که در موارد معين به ارزش کالا اضافه مي شود، هزينه ارسال و بيمه کالا خواهد بود.
 • فاکتور کالاهايي که در سايت عرضه مي‌شود، در صورت درخواست خريدار توسط فروشنده ارسال مي‌شود.
 • فروشنده به هنگام تائيد سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعيين کرده و به اطلاع خريدار مي رساند.
 • به منظور تکميل فرآيند فروش و ارسال کالا،خريدار ميبايست مبلغ قابل پرداخت جهت کالاي سفارش داده را به يکي از دوطريق پرداخت توسط درگاه بانکي سايت و يا واريز مبلغ فوق به شماره حساب اعلامي از طرف شرکت واريز و با دريافت تاييديه پرداخت مبلغ، ارسال کالا صورت ميگيرد.هزينه حمل کالا بر عهده خريدار ميباشد.
 • تکميل سفارش و ارسال آن منوط به تماس تلفني از طرف فروشگاه و تأئيد نهايي مي باشد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاري به معني روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثناي تعطيلات عمومي در ايران است و کليه سفارش‏‌هاي ثبت شده در طول روزهاي کاري و اولين روز پس از تعطيلات پردازش مي‌‏شوند.
فروشگاه اينترنتي تهران 123،به مشتريان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش مي‌‏دهد وليکن  از ساعت 10 صبح الي 18 بعد از ظهر روزهاي کاري ، امکان پاسخگويي و پيگيري و ارسال سفارشات ميباشد.

 • سفارش دهنده با تحويل کالاي ارسال شده و امضاي برگه دريافت کالا رضايت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز مي نمايد.
 • مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.
 • کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده در سايت فروشگاه اينترنتي تهران123 به وسيله ارسال کد سفارش از طريق ايميل،  در صف پردازش قرار مي‏‌گيرند فروشگاه اينترنتي تهران123 همواره در ارسال و تحويل کليه سفارش‌‏هاي ثبت شده، نهايت دقت و تلاش خود را مي‏‌نمايد. با وجود اين، در صورتي که موجودي محصولي در فروشگاه به پايان برسد و يا در ارتباط با قيمت کالاهايي که بسته به نوسانات ارزي دچار افزايش قيمت ميباشند، حتي پس از اقدام مشتري به سفارش‌‏گذاري، حق کنسل کردن آن سفارش و يا استرداد وجه سفارش براي فروشگاه اينترنتي تهران123محفوظ است و يا مشتري مي‏‌تواند به جاي کالاي به اتمام رسيده،  محصول ديگري را جايگزين کند و يا کالاي مورد نظر را با قيمت استعلامي تماس تلفني خريداري نمايد.

شرايط حمل و تحويل کالا:
ارسال سفارشات در محدوده تهران بزرگ از طريق پيک و در ساير مناطق و شهرستانها به واسطه تيپاکس انجام مي شود.


    - در مراکز استان و شهرستان (بجز تهران)

 •     حمل کليه سفارشات توسط تيپاکس صورت مي پذيرد و فروشگاه اينترنتي تهران123هيچ کنترلي بر زمان و فرآيند حمل توسط تيپاکس ندارد.
 •     براي هر محموله يک شماره رهگيري توسط تيپاکس صادر مي گردد که اين شماره رهگيري بوسيله سرويس پيامک و يا ايميل براي شما ارسال مي شود. شما مي توانيد براي رهگيري محموله هاي خود از سايت: http://tipaxco.com/fa که متعلق به تيپاکس است استفاده نمائيد و يا با شماره تلفن 8457 تماس حاصل فرماييد.

    مدت زمان تحويل محموله ها بين دو تا چهار روز کاري پس از واريز وجه و صدور صورتحساب مي باشد. (روزهاي تعطيل رسمي محاسبه نخواهد شد)

 •     مکان تحويل کالا نشاني است که شما مشتري گرامي در حين ثبت سفارش در وب سايت درج مي نمائيد اين نشاني بر روي کليه مرسوله ها درج خواهد شد و تغيير نشاني پس از تحويل محموله به تيپاکس به هيچ وجه  مقدور نمي باشد.
 • هزينه حمل بصورت پس کرايه مي باشد و مبلغ آن، در محل تحويل از خريدار نقدا دريافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبناي تعرفه و ضوابط شرکت تيپاکس و بر اساس وزن و نشاني محاسبه مي شود و فروشگاه اينترنتي تهران123 هيچ گونه دخل و تصرفي در آن ندارد.

- در محدوده تهران بزرگ

 •     حمل کليه سفارشات توسط پيک صورت مي پذيرد و فروشگاه اينترنتي تهران123 هيچ کنترلي بر زمان و فرآيند حمل توسط پيک ندارد.
 •     پس از حمل هر محموله توسط پيک، مشخصات حامل محموله براي خريدار پيامک و يا ايميل مي شود.
 • مکان تحويل کالا نشاني است که شما مشتري گرامي در حين ثبت سفارش در وب سايت درج مي نمائيد اين نشاني بر روي کليه مرسوله ها درج خواهد شد و تغيير نشاني پس از تحويل محموله به پيک به هيچ وجه مقدور نمي باشد.
 • هزينه حمل بصورت پس کرايه مي باشد و مبلغ آن، در محل تحويل از خريدار نقدا دريافت خواهد شد. مبلغ اعلام شده بر مبناي تعرفه و ضوابط پيک و بر اساس وزن و نشاني محاسبه مي شود و فروشگاه اينترنتي تهران123هيچ گونه دخل و تصرفي در آن ندارد.

شرايط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا:
 برگشت کالا (حق انصراف)

 •     قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دريافت کالا بلافاصله پس از تسويه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکي خريدار مسترد خواهد شد. و در صورت حمل تا مرکز ارسال کالا،هزينه هاي مربوط به حمل و نقل کسر و مابقي مبلغ مسترد ميگردد.
 •    بعد از ارسال کالا: در صورتي که کالاي ارسالي با سفارش ثبت شده توسط کاربر در سايت همخواني نداشته باشد، کالاي ارسالي برگشت و مبلغ واريزي بدون هيچ کسر مبلغي عودت داده ميشود.  لازم بذکر است چنانچه کالاي خريداري شده داراي گارانتي باشد، استرداد يا تعميرهر گونه اشکال و ايرادي در کالاي ارسالي بر عهده شرکت گارانتي کننده ميباشد

قيمت کالا:
با توجه به نوسان شديد قيمت ها قبل از هرگونه خريد آنلاين يا واريز وجه جهت خريد کالا با تلفن 02122136110 تماس و از موجودي و قيمت نهايي کالاي مورد نظرتان اطمينان حاصل کنيد. ثبت سفارش و پرداخت وجه بدون هماهنگي قبلي منجر به تاييد سفارش و ارسال کالا نخواهد شد.